Facebook
Timexpert Lift

TIMEXPERT LIFT

 

Firma Germaine de Capuccini docílila posledního převratného objevu v oblasti kosmetického liftingu. Ošetření založené na odstranění jednoho z nejzjevnějších příznaků,

které doprovází stárnutí a jež ženy nejvíce znepokojuje: ztráta pleťového objemu, která způsobuje, že původní rysy obličeje povolují.

S přibývajícím věkem se síť adipocytů, která tvoří objem obličeje, vyprazdňuje a deformuje. Ochablost tkáně způsobuje, že se rysy obličeje mění a úplně ztrácejí svou harmonii. Řada inspirovaná jednou z nejběžnějších technik kosmetické chirurgie, TIMEXPERT LIFT zhušťuje pleť těch partií obličeje, které to potřebují, a přitom na každý typ obličeje působí jedinečně a individuálně.


TIMEXPERT LIFT: PROPORCE KRÁSY

Receptury této řady jsou založeny na dvou účincích zaměřujících se na inovační a účinné působení na nejzjevnější příznaky stárnutí pleti:

 

1) Účinek “lipo-filling”

Každá anatomie pleti je odlišná a má svůj osobitý způsob stárnutí, proto ani potřeby zpevňování nejsou vždy stejné. Kombucha, známá jako „houba dlouhověkosti“, je schopná vyplnit objem prostřednictvím vytváření adipocytů v místech, která je postrádají, čili tam, kde to obličej potřebuje. Navíc stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu, a tak zaručuje optimální soudržnost tkání a intenzivní zpevnění kůže.

 

Účinek “hydro-filling”

Díky novému komplexu extrahovaného ze sezamových semínek se vrásky vyplňují a pleť je hloubkově hydratována, čímž se překvapivě během několika málo minut vyhladí.

Zároveň má tento silný derivát sezamu okamžitý vypínací účinek. Ovál obličeje získává obnovený vzhled, znatelně pevný a opětovně vykreslený.

 

 

Název procedury
Cena
TIMEXPERT LIFT (80 min.)
1400 Kč
TIMEXPERT LIFT (5x80 min.)
6600 Kč

 

Nabízíme až
250 druhů procedur
Nabízíme balíčky
pro jednotlivce a páry
(prožijete masáž
spolu s partnerem
na lehátku vedle sebe)

Dárkový šek již od 300 Kč
Nabízíme služby pro dva
klienty najednou! Pojďte
to vyzkoušet!
Dotykem začíná větší
porozumění světa, jenž nás
obklopuje.
Vážení klienti
Od 1.2.2012 účtujeme storno poplatek při zrušeni termínu do 24 hod - od 100 Kč.
(dle ceny objednané procedury,
maximálně však 500 Kč)

 


ODKAZY
NA JINÉ STRÁNKY

www.mojemesto.cz

www.salony.cz

www.kudyznudy.cz

www.salony-krasy.cz

jihoceskykraj.info

www.masaze.info