Facebook
Timexpert ritualist 30' 40' 50'

TIMEXPERT ritualist 30' 40' 50'

 

Infuze krásy pro každý věk a jakékoli potřeby pleti.

Exkluzivní technologie In-Fulson Báze Active Base-Formula velmi dobře proniká do kůže a funguje jako základní nosík tří silných mikroemulzní pro různé věkové kategorie.

Ty po přidání k této bázi spolupůsobí tak, že jsou do každé pokožky schopny dodat krásu, kterou potřebuje. Beauty In-Fusion se skládá ze dvou inovačních kosmetických formulí Active Base-Formula a Séra pro různé věkové kategorie.


30´ SÉRUM VITALITY AND LUMINOSITY

Od třiceti let nastává období velké zodpovědnosti a napětí, kdy se na pleti odráží každodenní stres. Co potřebuje tento druh pleti?

Tonus jas a vitalitu .Tento koncentrátje schopný navrátit pohaslé a vystresované ple ti zářivý,zdravý a mladistvý vzhled , a to díky silnému koktejlu aktivních složek,jež ji revitalizují a chrání před znečištěným životním prostředí a oxidačním stresem: Extraktu z protěže alpské , Energy – Cell a stopovým prvkům.


40´ SÉRUM FIRMNESS AND HYDRATION

Od čtyřicítky se objevují první známky stárnutí. Co potřebuje tento druh pleti? Vyrovnávat první známky stárnutí.Toto sérum dokáže pleti vrátit pevnost a elastičnost, sjednocený odstín a navrac&iac ute; ji tak zpět do věku třiceti let.To vše díky kombinaci silného multivitaminového koncentrátu A E a C s přírodními exopolysacharidy vyjímečných hydratačních vlastností spolu s , organickým křemíkem, účinnou zpevňující restrukturací látkou, která efektivně proniká do jednotlivých vrstev kůže.

 

50´ SÉRUM DENSITY AND NUTRITION

Od padesáti let pleť významně ovlivňují hormonální změny a regenerační procesy se zpomalují. Pleť se stává tenčí, povislou a elastickou. Co potřebuje tento druh pleti? Okamžité řešení, které ji dodá v elkou dávku zhuštění a zpevnění, jakož i komfortu a pohodlí.Díky svému složení pomáhá 50´serum vyrovnávat vliv hormonálních výkyvů způsobujících stárnutí pleti, a to pomocí sójových izoflavonů, acetyl tetrapeptide-2,acetyl tetrapeptidu-2 a oleje semen lufy válcovité.

 

 

Název procedury
Cena
Timexpert ritualist 30´ 40´ 50´ (60 min.)
750 Kč
Timexpert ritualist 30´ 40´ 50´ (5x60 min.)
3300 Kč

 

Nabízíme až
250 druhů procedur
Nabízíme balíčky
pro jednotlivce a páry
(prožijete masáž
spolu s partnerem
na lehátku vedle sebe)

Dárkový šek již od 300 Kč
Nabízíme služby pro dva
klienty najednou! Pojďte
to vyzkoušet!
Dotykem začíná větší
porozumění světa, jenž nás
obklopuje.
Vážení klienti
Od 1.2.2012 účtujeme storno poplatek při zrušeni termínu do 24 hod - od 100 Kč.
(dle ceny objednané procedury,
maximálně však 500 Kč)

 


ODKAZY
NA JINÉ STRÁNKY

www.mojemesto.cz

www.salony.cz

www.kudyznudy.cz

www.salony-krasy.cz

jihoceskykraj.info

www.masaze.info